Verdiğimiz Hizmetler

 • Boya Banada Hizmeti
 • Asma Tavan Hizmeti
 • Duvar Kağıdı İşleri
 • Kartonpiyer İşleri
 • Alçı Sıva İşleri
 • Bölme Duvar İşleri
 • Çatı Tadilatı
 • Fayans İşleri
 • Dış Cephe Montalama
 • Mutfak Banyo Tadilatı
 • Komple Ev Tadilatı

İzmir Dekorasyon

Evlerinize profesyonel bir dokunuşla yenilik ve enerji katıyoruz. Uzman ekibimizle bir araya gelerek, evinizin her köşesine uygun ve estetik bir dekorasyon sağlıyoruz. İster minimalist bir tarzda olsun, ister daha canlı ve renkli bir atmosfer isteyin, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz ve işimizi hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

İzmir’in her bölgesinde, deneyimli ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Size sadece bir telefon kadar yakınız. Randevu almak veya fiyat teklifi almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Evlerinizi yenilemek ve yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirmek için sabırsızlanıyoruz..

hemen ara

Hizmetlerimiz

Boya Badana Hizmeti

Boya badana, bir yapı veya mekânın duvarlarını, tavanlarını veya diğer yüzeylerini boyamak ve düzeltmek için kullanılan bir işlemdir.Bir evin veya işyerinin yeniden düzenlenmesi veya bakımı sırasında gerçekleştirilir.

Devamını gör

Duvar Kağıdı Hizmeti

Geleneksel boyama yöntemlerine alternatif olarak tercih edilen duvar kağıtları, farklı desenler, renkler ve dokularla mekânlara özgün bir karakter katarak atmosferi zenginleştirir. Şirketimiz İzmir’de duvar kağıdı…

Devamını gör

Kartonpiyer İşleri

Kartonpiyer hizmeti, iç mekân dekorasyonunda kullanılan ve tavan, duvar ve köşelerde estetik bir görünüm sağlayan bir uygulamadır. Şirketimiz, müşterilerine tüm kartonpiyer işlerinizde yardımcı olmaktadır.

Devamını gör

Asma Tavan İşleri

Alçı sıva, iç mekanlarda estetik bir görünüm ve dayanıklılığı bir arada sunan önemli bir işlemdir. Doğru uygulama ve profesyonel işçilik ile, alçı sıva işlemleri mekanınızın uzun vadeli güzelliğini ve dayanıklılığını sağlayabilir.

Devamını gör

Alçı Sıva İşleri

Alçı sıva, İç mekanların estetiği ve dayanıklılığı, yaşam alanlarının kalitesini belirleyen önemli unsurlardır. Alçı sıva işlemleri, duvar yüzeylerini düzleştirerek hem estetik bir görünüm sunar hem de dayanıklılığı artırır.

Devamını gör

Bölme Duvar

Bölme duvar uygulaması, mekanın ihtiyaçlarına ve tasarım tercihlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bölme duvar ilk olarak, duvarın yerleşimi belirlenir ve gerekirse mekan hazırlığı yapılır. Sonrasında…

Devamını gör

Komple Ev Tadilatı

Alçı sıva, iç mekanlarda estetik bir görünüm ve dayanıklılığı bir arada sunan önemli bir işlemdir. Doğru uygulama ve profesyonel işçilik ile, alçı sıva işlemleri mekanınızın uzun vadeli güzelliğini ve dayanıklılığını sağlayabilir.

Devamını gör

Dış Cephe Mantolama

Ev sahipleri için enerji verimliliği ve konfor, yaşam kalitesini artırmak için önemli faktörlerdir. Bu bağlamda, dış cephe mantolama, evlerin ısı yalıtımını artırarak enerji tasarrufu sağlayan etkili bir yöntemdir.

Devamını gör

Fayans İşleri

Ev dekorasyonunda dikkat çekici ve dayanıklı bir seçenek arıyorsanız, fayans ve seramik işleri mükemmel bir tercihtir. Banyo, mutfak, koridorlar ve hatta dış mekanlar için ideal olan bu malzemeler…

Devamını gör

Nasıl Çalışıyoruz ?

1- Yapılacak işi Seçin

Hizmet konusunda anlaşıtığımız takdirde hızlıca aksiyon alarak aldığınız hizmet için çalışmalara başlıyoruz.

2- Kaliteli Malzeme

Yaptığımız tüm işlerde piyasanın en kaliteli malzemelerini kullanmaktayız. Kaliteli malzemeler tercih ediyoruz çünkü yaptığımız işin uzun ömürlü olması ilk ana prensibimizdir.

3- Uzman Ekip

İzmir Dekorasyon olarak, 6 kişilik deneyimli usta ekibimizle hizmetinizdeyiz. Her bir ustamız 25 yıllık sertifikalı deneyime sahiptir. Dairenizin büyüklüğüne göre 2, 3 veya 4 usta gönderiyoruz!

4- Hızlı Teslimat

Ekip olarak planlı bir şekilde çalıştığımız için dairenizi yaptığımız çalışmaya göre 1 ile 3 günde teslim ediyoruz!

5- İş sonrası ödeme

Ödemeleri iş tamamlandıktan sonra alıyoruz. Memnun kaldığınız takdirde ödeme yapıyorsunuz.